İlginç Bir Girişim – Hepbizimle.com

Dün internette gezerken gözüme çok ilginç bir girişim ilişti. Hep Bizimle Aramızdan ayrılanlar için hatıralar ile anma sayfası oluşturabileceğimiz bir platform.

download (1)

İnsanları kolay unutuyoruz, anılarını kolay harcıyoruz. Bu platform sayesinde geleceğe bazı anıları bırakma devretme şansımız var.

download (2)

Şuan genelde ünlü isimlere ait sayfalar yer alıyor, Somadaki Madenciler, Berkin Elvan da bu isimlerin arasında yer alıyor.

İşin bana ilginç gelen tarafı ise şu, bu tarz bir sosyal girişim gelir modelini ne üzerine kuracak? Böyle manevi değer taşıyan bir sayfanın reklam alması kullanıcı için güzel bir görüntü oluşturma. Bu yüzden premium üyeliklere yöneleceklerini tahmin ediyorum. İnsanların bu platforma para vermeleri için anılarının hep yaşayacağı garantisi gerekiyor.

Platforma ücret ödeyerek üye olacak kişiler, Facebook ve Twitter entegrasyonunun yüksek oluşundan memnun olacaktır çünkü yakınlarına ait güzel anıların Facebook arkadaşları tarafından yazılmasını isteyebilirler. Yakınları hakkında güzel sözler duymak herkesin hakkı.

Platformun büyüyüşünü, gelişim sürecini hep beraber takip edip göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *