Etkileşimli Blog – İstek Yazısı Alınır

Bazen eğlenmek için gidilen yerlerde ortam çok sıcak olur, insanlar istek şarkılarını  peçetelere yazıp sanatçıya gönderirler. Sanatçı da repertuarında varsa bu şarkıyı icra eder.

Bloglarda istediğimiz bilgiyi bulmak ve birinden almak çok zor. Bazen o kişinin konuya hakim olduğunu biliyoruz ama anlatmasını rica etmekten hem çekiniyoruz hem de çoğunlukla zaman sıkıntılarına takılıyoruz.

Ben de bu engelleri ortadan kaldırmak için, bir github reposu açıyorum. Yazı taleplerinizi bana ulaştırmak için yeni bir issue oluşturmanız benim için yeterli, şayet bildiğim bir konuysa listeye alır, en kısa zamanda sizinle paylaşırım.

GitHub: https://github.com/yigitozdemir/blog-ideas

Yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Umarım ki iletişimi ve yazı taleplerini bu şekilde daha doğru yönetebiliriz.

One thought on “Etkileşimli Blog – İstek Yazısı Alınır

  1. kompresor fiyatlanıdırması ve seçimini yapmak çok kolay fabrikada kullanacağınız havalı makinaların hava tüketim kapasiteni etiketlerinden okuyarak tespit edin ortaya çıkan hava miktarı kapasitesi ile kompresor firmalarından fiyat talebinde bulununuz. hepsi bu kadar …. kompresör servisi , kompresör tamir, ve yedek parçaları servisi 2 el kompresör her marka ve kapasitede sıfır , ikinci el seçenekleri ile , tüm marka çeşitleri firmamızda bulunmaktadır. hava kurutucu , R 134 gaz ve bakır kaynak teli evaporatör , eşanjör sistemleri ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *